Johto ja myynti

Toimitusjohtaja / Myynti

Mikko Pölkki
0207 920 578
mikko.polkki@premekon.fi

Liiketoimintajohtaja

Ville Immonen
0207 920 585
ville.immonen@premekon.fi

Myyntipäällikkö

Jussi Tiippana
0207 920 584
jussi.tiippana@premekon.fi

Tekninen myynti-insinööri

Sami Koikkalainen
0207 928 650
sami.koikkalainen@premekon.fi

Projektipäällikkö

Tero Nieminen
0207 920 581
tero.nieminen@premekon.fi

Projekti-insinööri

Päivikki Kurronen
0207 920 583
paivikki.kurronen@premekon.fi

Suunnittelu

Suunnittelupäällikkö

Leevi Paajanen
0207 920 595
leevi.paajanen@premekon.fi

Pääsuunnittelija

Jani Oksman
0207 920 593
jani.oksman@premekon.fi

Pääsuunnittelija

Lari Pursiainen
0207 920 573
lari.pursiainen@premekon.fi

Vanhempi suunnittelija

Aaro Lappalainen
0207 920 587
aaro.lappalainen@premekon.fi

Suunnittelija

Vesa Kaminen
0207 920 594
vesa.kaminen@premekon.fi

Suunnittelija

Miika Huoso
0207 920 597
miika.huoso@premekon.fi

Suunnittelija

Jari Suikkanen
0207 920 599
jari.suikkanen@premekon.fi

Suunnittelija

Jesse Litmanen
0207 928 642
jesse.litmanen@premekon.fi

Suunnittelija

Matti Manninen
0207 928 646
matti.manninen@premekon.fi

Suunnittelija

Markus Olkkonen
0207 928 643
markus.olkkonen@premekon.fi

Suunnittelija

Juha-Matti Oikarinen
0207 928 641
juha-matti.oikarinen@premekon.fi

Suunnittelija

Arto Nyyssönen
0207 928 644
arto.nyyssonen@premekon.fi

Tuotanto

Tuotantopäällikkö

Toni Kantola
0207 920 576
toni.kantola@premekon.fi

Työnjohtaja

Aki Sinkkonen
0207 920 574
aki.sinkkonen@premekon.fi

Laatupäällikkö, IWS

Työnjohtaja

Tommi Äikää
0207 928 645
tommi.aikaa@premekon.fi

Pakkaus ja lähetys

Työnjohtaja

Juha Ahokas
0207 920 577
juha.ahokas@premekon.fi

Työnjohtaja

Teemu Haikulainen
0207 928 656
teemu.haikulainen@premekon.fi

Asennus

Asennusvalvoja

Timo Peippo
0207 928 652
timo.peippo@premekon.fi

Taloushallinto ja tietoliikenne

Kirjanpitäjä, KLT

Aija Hiiva
0207 920 589
0207 497 349
aija.hiiva@tilikarelia.fi

Tietotekniikka

Asko Rupponen
0207 920 580
asko.rupponen@premekon.fi

YHTEYSTIEDOT

PREMEKON OY

Laskutusosoite:

Premekon Oy
20412424
PL 100
80020 Kollektor Scan

asiakaspalvelu@premekon.fi

MYYNTI:

OTA YHTEYTTÄ

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Aihe

Viesti

Premekon Oy  |  Puusepäntie 1, 54100 Joutseno   |   p. +358 207 920 570  |  asiakaspalvelu@premekon.fi   |  Pyydä tarjous lähettämällä viesti tästä  arrow